Toplantı & Davet


Toplantı, Özel gün ve davet organizasyonlarınız için profesyönel çözümler sunuyoruz. Otelimiz 250 kişi kapasiteli havuz başı, 150 kişi kapasiteli kapalı özel davet alanı, 80 kişi kapasiteli toplantı salonu ve kır düşünleri için 700 kişi kapasiteli bahçesi ile özel günlerinize ev sahipliği yapmaya hazırdır.

Kır Bahçesi; Denize sıfır konumda, yeşillikler içerisinde olan 700 kişi kapasiteli alanımızda görkemli davetlerinizi profesyönel ekibimiz sayesinde 00:00'a kadar gerçekleştirebilirsiniz.

Havuz Başı; Denizle havuzun buluştuğu alanımızda 250 kişilik davetlerinizi misafirlerinizi ayırmadan yapabilirsiniz. Sizin için düzenlediğimiz bu alanda profesyönel servis ekibimiz ve leziz yemeklerimizle birlikte eğlenceniz unutulmaz bir hal alacaktır.

Toplantı Salonu; Tiyatro düzeninde 80, sınıf düzeninde ise 40 kişilik kapasiteye sahip salonumuz 85'm2 büyüklüğündedir. Teknik ekipmanlarımız; Ses düzeni, mikrofon, medya oynatıcı, kürsü, projektör ve yazı tahtası. Özel organizasyonlarınız için tercüman hizmetini bizden talep edebilirsiniz.

E-BÜLTENE KAYDOL