OTEL


Nazar Beach City & Resort Hotel , Akdeniz'in toros dağları ile kucaklaştığı tarih, kültür ve turizm markası Antalya'nın Lara bölgesinde bu destinasyonun adeta bir dantel gibi işleyen falezlerin üzerinde konumlanmaktadır. Otelimiz eşsiz Akdeniz manzarasıyla misafir memnuniyeti odaklı, güler yüzlü personeliyle siz değerli misafirlerimizin konforlu, huzurlu ve unutamayacağınız anılar biriktireceğiniz bir tatil geçirmenizi amaçlamaktadır.

Oda Kapasitesi; 222 Yatak, 101 Standart Oda, 6 Suit Oda ve engelli misafirlerimizin ihtiyaçlarına yönelik dizayn edilmiş 1 adet handicap odamız bulunmaktadır.

Oda Özellikleri; Balkon, mini bar, TV, telefon, saç kurutma makinesi, split klima, kablosuz internet ve ihtiyaçlarınıza yönelik buklet malzemeleri ile donatılmıştır.

Oda Manzarası; Deniz ve Doğa manzaralı Yiyecek ve İçecek Alanları 350 kişi kapasiteli kapalı restaurant, 150 kişi kapasiteli teras restaurant, Snack Bar-Pool Bar, Lobi Bar, Disco Bar, Vitamin Bar, Türk ve Uluslar arası Mutfakların zengin çeşitleri ile Açık Büfe

Pansiyon Türü; Sadece Oda - Oda Kahvaltı - Yarım Pansiyon - Tam Pansiyon - Herşey Dahil

Toplantı & Davet Alanları; 80 kişi kapasiteli toplantı salonu, 250 kişi kapasiteli havuz baş, 150 kişi kapasiteli kapalı özel davet alanı ve kır düğünleri için 700 kişi kapasiteli bahçe.

Aktivite Alanları; Açık Yüzme Havuzu, Çocuk Havuzu, Su Kaydırağı, Türk Hamamı, Sauna, Masaj, Fitness Merkezi, Disco

E-BÜLTENE KAYDOL